Prečo kamaráti odchádzajú???
S mužskými jedincami sa kamaráti veľmi dobre, aj keď si to my ženy nepriznávame stále chceme byť tie krajšie lepšie... Občas to kamarátstva ničí... Ale kamarátstvo s chlapom je iná vec... Tam sa nepotrebujete pretekať o to kto je lepší, je jasné že ty vieš krútiť lepšie riťou a on robiť zhyby v električke... samozrejmosť.
Zakopať, zahrabať a utekať cez hranice... Alebo kde je pes zakopaný?
Tento článok som napísala už dávnejšie do našeho školského časopisu, ale som na neho hrdá tak ho picnem aj sem, že čo na to povedia ľudia :P Mám ho všetkých článkov najradšej, a asi aj preto, lebo Poľsko bol reset, bola to pohoda desaŤ dní sme nič nerobili, len sme kreslili a hádali sa o to kde je stred Európy. :)
Love me... Please??!
Možno trošku depresívne ale v svojej podstate prenadherné a fascinujúce obrázky, niesu moje... Našla som ich po internete väčšina je z eflogu čo je obrazkový blog... Snáď dám niekedy aj svoje...
Sexta be proti ozrutným žralokom, to sme ale hrdinovia keď sú za sklom:P
A ďaľší výlet ktorý bolo treba zdokumentovať, tak tu ho máte sexta bé ako udatné kuriatka ktoré sa neboja postaviť sa tvárou v tvár velikánskym zlým a krvilačným žralokom... Wow a teraz potlesk prosím:)