MatuLIENUSICKA

Mŕtva láska ...Čierne slzy... Heroin...

Rozpísaná poviedka v mrtnej depresii ktorú asi už nikdy nedopíšem... Ale Nine:D poviem ako to malo skončiť,lebo o nej mal byť teras napísaný hodný kus. Vlastne koniec mal byť happyend...možno...:)
28.08.2006 14:36:17 | celý článok | -- | powiedkáreň | komentáre: 2

Prečo?!

no úvod... no jadro... only záver:) prećítala som po sebe a zistila som, že úvod bol dosť potratový :) tak iba záver tedaj...
23.08.2006 19:57:51 | celý článok | -- | powiedkáreň | komentáre: 1

... nenávidím

Toto je už nič len pozostatky z tej nenávisti čo som cítila pred hodinkof, keď som sa triasla od hnevu........... Som podľa vás málo doma??? ........... Kým si zo mňa nespravíte robota akého chcete mať. ........... Nechcem život práca práca prachy prachy... hnusí sa mi to... ........... Lebo ak nie tak sa zcvokne... ...........
21.08.2006 09:11:02 | celý článok | -- | eine kleine nervačenia | komentáre: 1

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014